Potřebujete poradit?

+420 778 738 745   (Po-Pá 8-12, 12.30-15.30)

Kamenný koberec poměr CENA / KVALITA

Vydáno: 9. května 2023

Kamenné koberce NATURESTONE patří do kategorie k cenově dostupným kamenným kobercům na trhu. Naší prioritou je vždy spokojenost zákazníka, tudíž se snažíme, aby především rozhodovala kvalita nad cenou. 

Stylový a trvanlivý výběr pro Vaši podlahu

Vydáno: 31. března 2023

Kamenné koberce Naturestone jsou populární volbou pro ty, kteří hledají podlahovinu s vysokou kvalitou a odolností. Kamenné koberce jsou vyrobeny z přírodních materiálů, jako jsou říční a mramorové kamínky, které jsou k dispozici v různých velikostech, tvarech a barvách. V tomto článku se podíváme na výhody kamenných koberců Natureston a jak je správně pokládat.

Jak opravit kamenný koberec

Vydáno: 12. května 2022

Kamenný koberec se vyznačuje mimo jiné vysokou odolností, přesto může dojít k jeho poškození. V dnešním článku vám přiblížíme, jak opravit kamenný koberec.

Kam kamenný koberec položit

Vydáno: 12. května 2022

Omrzela vás klasická dlažba a hledáte něco neotřelého? Univerzální pokládku, kterou můžete využít jak v exteriéru, tak interiéru? Tuto vlastnost splňuje kamenný koberec. Podívejme se na jeho využití a úpravu lože pro pokládku kamínkového koberce.

Kamenný koberec na balkón nebo terasu

Vydáno: 24. března 2022

Připomíná váš balkón všechno možné, jen ne útulné místo pro odpočinek a plánujete jeho renovaci ? S kamenným kobercem se stane balkón každodenně vyhledávaným místem.

Nenechte si proklouznout mezi prsty