Potřebujete poradit?

+420 778 738 745   (Po-Pá 8.00 - 15.30)

Kamenný koberec Naturestone poměr CENA / KVALITA

Kamenné koberce NATURESTONE patří do kategorie k cenově dostupným kamenným kobercům na trhu. Naší prioritou je vždy spokojenost zákazníka, tudíž se snažíme, aby především rozhodovala kvalita nad cenou. 

V ceně kamenných koberců NATURESTONE jsou vždy uváděny kamínky (mramor, říční kamínek) + pojivo (interiér, exteriér) podle místa aplikace kamenného koberce. 


Cena kamenných koberců se může lišit hned v několika případech. Hlavními faktory bývají především výběr kamínku (mramorové kamínky, říční kamínky), umístění kamenného koberce (interiér, exteriér), aplikovaná vrstva (většinou u nerovných podkladů), na použitém příslušenství (lišty, penetrace podkladu, gelování) nebo také zaleží na tom, zda chcete kamenný koberec s odbornou realizací či nikoliv.


U jiných prodejců kamenných koberců mnohdy naleznete na předních pozicích levnější kamenné koberce, ale zde je velmi důležité pořádně se informovat o množství a také vrstvě kamenného koberce, kterou za tuto cenu zakoupíte (položíte). Od této informace zjistíte, zda poměr cena / kvalita je správná. 


V případě, že se rozhodnete položit kamenný koberec sami nebo máte šikovného řemeslníka, rádi Vám pomůžeme s výběrem kamínku, příslušenstvím či postupem. Veškerý náš sortiment kamenných koberců NATURESTONE naleznete zde.

Pokud zvolíte variantu realizace našimi odborníky, vytvoříme Vám cenovou nabídku na míru. Stačí nám jen zaslat e-mail s rozměry místa, kde chcete kamenný koberec položit, fotografie, jak nyní vypadá podklad a místo určení pokládky, a také Vámi vybraný kamenný koberec NATURESTONE (mramorový, říční) - obchod@nature-stone.cz


Nenechte si proklouznout mezi prsty