Potřebujete poradit?

+420 778 738 745   (Po-Pá 8.00 - 15.30)

Stylový a trvanlivý výběr pro Vaši podlahu

Kamenné koberce Naturestone jsou populární volbou pro ty, kteří hledají podlahovinu s vysokou kvalitou a odolností. Kamenné koberce jsou vyrobeny z přírodních materiálů, jako jsou říční a mramorové kamínky, které jsou k dispozici v různých velikostech, tvarech a barvách. V tomto článku se podíváme na výhody kamenných koberců Natureston a jak je správně pokládat.

Hlavní výhoda kamenného koberce 

Jednou z hlavních výhod kamenných koberců Naturestone je jejich trvanlivost. Kamenné koberce jsou velmi odolné proti opotřebení, poškrábání a prasknutí, což z nich dělá ideální volbu pro oblasti s vysokou zátěží. Jedná se o především o místa v exteriéru jako jsou například chodníky, příjezdové cesty, terasy, balkóny, venkovní schodiště, altány i okolí bazénů. Své místo mají také v interiéru, kde se pokládají převážně do chodby, kuchyně, koupelny, WC, vstupní haly nebo do garáží. Kamenné koberce Naturestone vyžadují minimální údržbu, protože jsou snadno čistitelné a odolné vůči vodě a skvrnám. 


Estetická hodnota kamenného koberce

Další výhodou kamenného koberce Naturestone je jejich estetická hodnota. Kamenné koberce jsou k dispozici v široké škále barev, textur a vzorů, tudíž můžete snadno najít styl, který odpovídá Vašemu vkusu a designovým potřebám. Tyto kamenné koberce také dodávají přirozený a elegantní vzhled Vašemu domu. 

Při realizaci můžete ušetřit na nákladech, jelikož kamenné koberce Naturestone jsou velmi snadné na pokládku. 

Nenechte si proklouznout mezi prsty