Vyměňte vaši starou dlažbu za kamenný koberec

Jakou dlažbu zvolit okolo bazénu

Pořizujete bazén a nevíte, jaký povrch kolem něj zvolit nebo vám současný povrch okolo bazénu nevyhovuje?

Kamenný koberec vytvoří kolem vašeho bazénu celistvý, bezespárový, snadno čistitelný a bezpečný povrch. 

 

            Kamenný koberec u bazénu                   

  

Užijte si chůzi naboso

V letních měsících je nepříjemné chodit naboso po rozpálené dlažbě či betonu. Kamínkový povrch se tolik nenahřívá, protože jsou mezi jednotlivými kamínky miniaturní mezery. Navíc jsou říční kamínky i mramorové kamínky zaoblené, proto je chůze naboso po něm velmi příjemná a přirozená.

  

Chraňte své děti před úrazy u bazénu

Děti koupání milují a užívají si ho jak jen to jde. To se neobejde bez stříkání vody všude kolem bazénu. Pokud máte u bazénu položenou dlažbu, voda nemá kam odtéct, tvoří se louže a hrozí úraz uklouznutím. U kamenného koberce toto riziko nehrozí, protože voda skrz propustný povrch proteče.

 

Ulehčete si údržbu povrchu u bazénu

Z hlediska hygieny je tento povrch jedinečný. Nemusíte čistit spáry jako u dlažby, ve kterých se navíc usazují bakterie. Nečistoty z kamenného koberce jednoduše smyjete proudem vody pomocí zahradní hadice nebo tlakového čističe bez toho, aby se tvořily kaluže. Kamínková podlaha je odolná vůči chlóru, chemikáliím, které běžně používáte na úklid i proti mechanickému poškození, takže se nemusíte obávat, že ji čištěním poškodíte.

 

        


13. červenec 2015
5 let, 11 měsíců